Монтаж

Установка кондиціонерів ціни в Києві і КО

Знижка на установку 20%

 1700 Вт - 3000 Вт 1950 грн 1560 грн
 3000 Вт - 4600 Вт 2200 грн 1760 грн
 4600 Вт - 6100 Вт 2450 грн 1960 грн
 6100 Вт - 7500 Вт 2700 грн 2160 грн
 більше 7500 Вт індивідуальний розрахунок 

Термінова установка кондиціонерів.

Термінова установка кондиціонера від 2000 грн по Києву!

 

УСТАНОВКА КОНДИЦІОНЕРІВ В КИЄВІ ТА КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ!

Нашою організацією проводиться продаж і установка кондиціонерів в Києві. Ми пропонуємо спліт системи кондиціонування відмінної якості.

Насправді, не так просто дійсно хороший кондиціонер купити і встановити його відповідно до всіх правил. Нашою компанією здійснюється не тільки продаж, а також монтаж і установка кондиціонерів в Києві.

Чому краще купити кондиціонер з установкою

Так, вибрати найоптимальніший тип і модель кондиціонера досить складно, не володіючи досконало технічною стороною питання. Для цього краще попередньо проконсультуватися з фахівцями. Якщо ви бажаєте купити і встановити кондиціонер в Києві, ми запрошуємо вас до нас. Грамотні співробітники нашої компанії допоможуть підібрати саму ідеально підходящу модель, виходячи з умов подальшої експлуатації обладнання. При цьому також варто чітко розуміти, що процес установки кондиціонера дуже складний. Саме тому виконувати такі роботи повинні в обов'язковому порядку толькопрофесійні установники кондиціонерів. В нашій компанії працюють досвідчені співробітники, які без праці зроблять установку кондиціонера в Києві. Ціна даної послуги, природно, безпосередньо залежить від обраної моделі і від складності її монтажу.

Але при цьому тільки професійна установка зможе гарантувати безперебійну і надійну роботу обладнання.

У разі, якщо робота не терпить зволікань, наші майстри можуть встановити кондиціонер в Києві терміново. Тобто, монтаж по можливості буде проведений безпосередньо в день звернення споживача.

Зазначимо, що у вартість монтажу відразу включені всі необхідні матеріали:

1. Дренажний Шланг;

2. Декоративний короб;

3. Кабель міжблочний, а також до розетки;

4. Спеціальний утеплювач для труб;

5. Самі труби з міді;

6. Кріплення для зовнішнього блоку до стіни.

Отже, якщо вам необхідно зробити дійсно професійну і якісну установку кондиціонерів в Києві, обов'язково телефонуйте в нашу компанію і залишайте свою заявку. У найкоротші терміни у Вашому приміщенні запрацює Кондиціонер, досконало виконує всі покладені на нього функції.

 

Завжди раді Вам!

Телефон для консультацій та замовлень   044 247 09 95

кондиціонери, Cooper&Hunter, канальні кондиціонери, купити, Київ